Uzmanlık Alanlarımız

Bir markaya bağlı olmadan anahtar teslim çözümler sunan ITDC Savunma, rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve müşterileri için katma değer avantajı sağlar

Görüntü Aktarım Sistemleri

ITDC Bilişim ve Savunma Sistemleri olarak hem yayıncılık hem de taktik operasyonlarda kullanılması amacıyla üretilen kablolu ve kablosuz görüntü aktarımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren özel ürünleri hizmetinize sunmaktayız.

İnsansız Hava Araçları

Uzaktan bilgi edinmek amacıyla kullanılan son teknoloji insansız hava araçları sayesinde operasyonlar gerçekleşmeden önce havadan önemli bilgiler edinilebilmektedir. Bu sebeple ITDC Bilişim ve Savunma Sistemleri olarak dünyanın en çok tercih edilen askeri standartlarda üretim yapan İHA üreticileri ile çalışarak askerlerimizin ve polislerimizin hayatlarını güvenceye almaktayız.

Mobil X-Ray Sistemleri

Zamanın günümüzün en önemli değer birimi olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Hızlı hareket edebilmek ve mobil olabilmek oldukça önemli bir zaman tasarrufu sağlarken, yapılan hızlı ve yerinde müdahalelerin yüzlerce hayat kurtarabileceği unutulmamalıdır. Mobil X-Ray sistemleri ile şüpheli paketler yerinde ve hızlıca kontrol edilebilmektedir.

Ateşli Silahlar

Ateşli silah teknolojileri hızla gelişmiş ve günümüzün modern silahları geliştirilmiştir. İhtiyaçlarınıza yönelik sistem özelliklerine ve kalibrelere sahip ateşli silahlarımızla güvenliği en üst seviyiye çıkarabilirsiniz.

Optik Sistemleri

Özellikle taktik operasyonlarda görüntüleme yapmak, delil toplamak amacıyla ve sınır güvenliğini sağlamak için kullanılan optik sistemler kullanıcıları için hayati önem taşımaktadır. Ortaklığımızı sürdürdüğümüz dünyanın en büyük askeri standartlarda üretim yapan optik üreticileri siz kullanıcılarımıza en güvenilir, pratik, sağlam ve son teknoloji optik ürünlerini sunmaktadır.

İstihbarat Ekipmanları

ITDC Bilişim ve Savunma Sistemleri olarak başarıya giden yolun, “bilgi”nin etkin kullanımı ile mümkün olduğuna inanmaktayız. Bilgi edinme ve tehditlere karşı korunma günümüzdeki en hassas ve en önemli husus haline gelmiştir. Bu sebeple dünya devi gözetim, karşı gözetim ve sinyal kesici ekipmanı üreticileri ile gerçekleştirmiş olduğumuz ortaklıklar sayesinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü savunma ve taarruz ürünlerini sizlere gizlilik çerçevesi içerisinde sunmaktayız

High Sense of Responsibility

Analyzing and understanding expectations of our clients is one of the biggest aims of our company.